O nas

O nas

Naszą specjalnością są wdrożenia, wymiany i serwis sprzętu w placówkach na terenie całego kraju. Zajmujemy się zarówno stałą obsługą serwisową jak i jednorazowymi kontraktami np: na wymianę sprzętu w placówkach regionalnych danego klienta.

Świadczymy również usługi outsourcingowe i zarządzanie operacjami IT, dzięki którym nasi klienci mogą poświecić się swojej działalności podstawowej, a infrastruktura IT jest pod dobrą opieką profesjonalnego partnera.

Regionalne biura serwisowe z magazynami części zamiennych pozwalają na świadczenie usług z 4-godzinnym gwarantowanym czasem reakcji na terenie Polski. Usterki mogą być zgłaszane 24 godziny na dobę każdego dnia.

Nie ma znaczenia czy problem dotyczy drukarki, serwera, komputera osobistego czy sieci, sprzętu na gwarancji czy starszego.

Firma Alfa – Serwis rozpoczęła działalność związaną z usługami IT w 2010 roku. Jako regionalny serwis na terenie woj. Śląskiego. Dzięki fachowemu podejściu i konkurencyjnej ofercie, bazujac na dobrej opinni wśród dotychczasowych klientów szybko zwiększyliśmy obszar działania.

Dziś możemy poszczyćić się siecią serwisową obejmującą cały kraj. Dodatkowo posiadamy własny wyspecjalizowany serwis oraz umowy partnerskie, co zapewnia nam specjalistów w praktycznie każdej dziedzinie związanej z IT.

Mamy nadzieję iż dołączą Państwo do grona naszych zadowolonych klientów.