O nas

Realizacje projektów IT

Firma Alfa-Serwis specjalizuje się w wykonywaniu sprawnych wdrożeń, wymian i serwisu sprzętu w placówkach na terenie całego kraju. Zajmujemy się zarówno stałą obsługą serwisową klienta jak i realizacją jednorazowych kontraktów, np: na wymianę sprzętu w placówkach regionalnych danego klienta.

Posiadamy doświadczenie jako podwykonawca w różnego typu przetargach, zarówno publicznych jak i prywatnych. Zajmujemy się wdrożeniami realizowanymi w dużych placówkach/obiektach, między innymi w szpitalach, urzędach czy bankach. Jednocześnie podejmujemy się też działań o charakterze bardziej rozproszonym jak np: konserwacje drukarek w placówkach regionalnych na terenie całego kraju w sieciach hipermarketów; dostarczanie komputerów w ramach programów unijnych zarówno do użytkowników biznesowych jak i prywatnych; instalacje oprogramowania na laptopach przedstawicieli handlowych; instalacje i konserwacje drukarek fiskalnych.

Każde zadanie traktujemy indywidualnie. Kładziemy ogromny nacisk na planowanie, logistykę, fachowość i przede wszystkim terminowe wykonanie powierzonych prac.